Predictive Dialer

Tahmini agent uygunluğunu baz alarak otomatik olarak pek çok kontak arayarak verimliliği artırın.
%300’e Kadar Agent Verimliliğini Arttırın

CloudBerry, outbound arama kampanyalarınızın otomatikleştirilmesi ve verimliliğin % 300’e kadar artırılması için predictive dialer’ı sağlamaktadır. Herhangi bir sektörde düzenli olarak müşterilerinize outbound aramalarda bulunduğunuzda ve verimliliğinizi artırmanın yollarını aradığınızda, CloudBerry Dialer size yardımcı olabilir.

Dış Aramalarınızı Otomatikleştirin


CloudBerry Predictive Dialer'ı sizin için her şeyi otomatik olarak gerçekleştirir. Çoklu kampanyalar boyunca arama listelerinizi gözden geçirir, telesekreter ve meşgul sinyalleri tespit eder, mevzuata uygunluğu garanti altına almak için “do-not- call” numaralardan kaçınır ve ileriki agent uygunluğunu tahmin etmeye yardımcı olan son istatistiklere göre arama hızını otomatik olarak ayarlamaktadır.

Outbound Kampanyalarınızı Yönetin


Telesekreter tespiti ve düşen aramalar, liste önceliği ve oranları, irtibat filtreleme, sınıflandırma ve daha fazlası için kullanımı kolay ayarlamalar ile siz telemarketing yönetmeliklerine uygun davranırken, iş hedefleriniz gerçekleşebilsin diye dialer yazılıma ince ayarlamalar yapabilirsiniz.
back to top
×