ÜRÜNLERİMİZCloudberry Call Center

Çağrı Merkezi ihtiyaclarınızı size özel çözümler ile karşılayabilecek esneklikte tasarlanmış olan "Cloudberry Call Center" Inbound, Outbound veya Blended tüm operasyonlarınız için ideal bir çözümdür.
Yurtiçinde yerleşik bulut üzerinden hizmet veren sistemimizin çalışması için pahalı sunucu, network ve teknoloji yatırımları yapmanıza gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Maliyetli yatırımlar ile sunucular ve karmaşık network cihazları almadığınız için her gün çeşitli teknik sorunlar çözmek zorunda kalmazsınız. Kapasitenizi arttırmak istediğinizde yeni yatırımlar yapmanıza gerek olmayacağı gibi, kapasiteniz düştüğünde ise daha önce yaptığınız yatırımların atıl kalmasını seyretmeyeceksiniz. Birden fazla lokasyonda çalışan agentlarınız tek bir kampanyada çalışabilirler.
Cloudberry Çağrı Merkezi programının size sunduğu çok çeşitli yöntemler ile istediğini senaryoyu gerçekleştirmek için tüm imkanlar elinizde olacak, yönetmen koltuğunuza oturup seyrederken de ihtiyaç duyacağınız tüm raporlar bir tık uzağınızda duracak.
Cloudberry Akıllı Dialer, telesatış kampanyalarınızda kullandığı akıllı algoritmalar sayesinde agentlarınızın verimliliğini en üst seviyeye taşırken datalarınızın yönetimi için size çok çeşitli yöntemler sunar.
Cloudberry Akıllı IVR Dialer, aramalarınızı agenta bağlamadan önce sesli mesaj dinletme, tuşlama yaptırma gibi farklı imkanlar arama yöntemlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Cloudberry Akıllı Koşul Yönetimi ile gelen ve giden çağrılarınızda çağrının başlamasından bitişine kadar çeşitli koşullar kullanarak çağrının senaryosunu yönetebilirsiniz. Cloudberry Dashboard ve Zengin Raporları ile ihtiyaç duyduğunuz tüm özet bilgiler ile raporları anlık ve geçmişe dönük olarak görüntüleyebilirsiniz.

Cloudberry PBX

Yurtiçinde yerleşik bulut üzerinden hizmet veren sistemimiz sayesinde santral yatırımı yapmadan zengin özellikli Cloudberry Pbx kullanarak ister bir çok şubenizi birleştirip arama kolaylıkları ve maliyet avantajlarından faydalanır ya da Cloudberry Pbx'in detaylı özelliklerini kullanarak ulaşılabilirliğinizi arttırabilirsiniz. Cloudberry Portal aracılığı ile tüm sanralinizin yönetimi ve raporlaması elinizde. Gelişmiş IVR yönetimi sayesinde yapmak istedikleriniz artık mümkün. Artık hiç çağrınızı kaçırmayacaksınız. Kuyruk yönetimi, Gelişmiş dahili yönetimi, Mesaiiçi ve dışı senaryoları, CloudSekreter kaydı, görüşme kaydı ve daha bir çok özelliği kullanırken tüm raporlar parmaklarınızın ucunda olacak. Cloudberry Entegrasyon Yurtiçinde yerleşik bulut üzerinden hizmet veren sistemlerimiz ve deneyimli yazılım ekibimiz tüm entegrasyon ihtiyaçlarınız için özel çözümler geliştirmek için hazırdır. Halihazırda özellikle telesatış sektöründe bir çok müşterimiz sunduğumuz entegrasyon hizmleti ile sorunsuz çalışmaktadırlar.

Cloud Sms Modülü

Ürünlerimizin tümüne eklenebilen ya da bağımsız olarak kullanılabilen CloudSMS modülümüz ile SMS ihtiyaçlarınız için zengin çözümler sunmaktayız.